İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

Sorgun Vergi Dairesi Müdürlüğü, 35. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde odamızı ziyaret etti.

  • 26.02.2024
  • sorguntso

Sorgun Vergi Dairesi Müdürlüğü, 35. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde odamızı ziyaret etti.

Sorgun Vergi Dairesi Müdürü Yasin Güdücü ve Vergi Dairesi Müdür yardımcısı Atalay Çelik’i Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan makamında ağırladı.

Sorgun Vergi Dairesi Müdürü Yasin Güdücü, her bir mükellefin kendileri için özel olduğunu belirterek, bütün kurum personelinin bu anlayışla vatandaşa en iyi hizmeti sunmaya çaba gösterdiklerini söyledi. Güdücü, devletin sunduğu her türlü kolaylığı aksatmadan mükellefe ulaştırmak için çalıştıklarının altını çizerek, kurumlar arası iş birliğini de daima en üst seviyede tutmaya gayret ettiklerini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan ise, Vergi Dairesi Müdürü Yasin Güdücü’nün nezdinde bütün kurum çalışanlarının 35. Vergi Haftası’nı kutladı. Vergi bilinci yüksek toplumlarda ekonomik kalkınmanın ve gelişmenin de aynı paralelde seyrettiğini kaydeden Başkan Arslan, mükelleflerin işlerini kolaylaştıran, çözüm odaklı uygulamaların iş dünyası için büyük önem taşıdığını vurguladı.

  • Sorgun Vergi Dairesi Müdürlüğü, 35. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde odamızı ziyaret etti.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam