İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI

  • 23.11.2023
  • sorguntso
ORGAN ÜYELERİMİZLE MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI

5174 Sayılı TOBB Kanunumuzun amir hükümleri kapsamında Müşterek Meslek Komitesi, Yüksek İstişare Kurulu ve Disiplin Kurulu Toplantımızı Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan yönetiminde gerçekleştirdik.
Toplantının açılış konuşmasını yapan  Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ''yönetim olarak her zaman ifade ettiğimiz gibi  iş dünyasının sorunlarını çok önemsiyoruz. Sorunlarımıza müşterek çözüm üretebilmek için istişare ortamları oluşturmaktayız. Meslek Komitelerimiz, Oda - Üye kaynaşmasında en önemli görevi üstlenen, vazgeçilmez organlarımızdır dedi.
Oda bünyesinde çalışmalarını yürüten Meslek Komitelerinin sorunlarının, bu sorunlara yönelik çözüm önerilerinin görüşülerek değerlendirildiği ve sektörler arası dayanışmanın amaçlandığı toplantıda meslek komitesi üyeleri söz alarak, sektörleriyle ilgili beklentilerini ve sıkıntılarını dile getirdi.
Üyelerden gelen talep ve sıkıntıları yakından takip ettiklerinin altını çizen Başkan Arslan  “Özellikle çatı kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere, ilgili kurum ve kuruluşlarla sürekli iletişim halindeyiz. Sizlerin sesi olmaya gayret gösteriyoruz. Bu bağlamda bizimle iletişim içinde olmanız çok kıymetli. Çünkü sizden gelen talepler bizlere de yol göstermekte” dedi.
Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası olarak sizlerden aldığımız güç ile Sorgun iş dünyasının sorunların çözümü, sıkıntılarının giderilmesi noktasında her ortamda sesiniz olmaya sorunlarınızı her platformda anlık olarak ifade etmeye azami özen gösterdiklerini belirterek bugün burada hazır bulunan 51 Meslek Komitesi Üyemize, Yüksek İstişare Kurulu Üyelerimize ve Disiplin Kurulu üyelerimize toplantımıza iştirak ettikleri için huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum dedi.

  • MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI
  • MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI
  • MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam