İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

GENEL SEKRETERİMİZ SAMİ ERDOĞAN YENİDEN TOBBES YÖNETİMİNDE

  • 25.08.2023
  • sorguntso
GENEL SEKRETERİMİZ SAMİ ERDOĞAN YENİDEN TOBBES YÖNETİMİNDE
Odamız Genel Sekreteri Sami Erdoğan TOBB Emekli Sandığı Yönetim Kurulu Üyesi seçildi
Türkiye Odalar Borsalar ve Birlik Personel Emekli Sandığı Vakfı 58’nci Genel Kurulu Cuma günü İstanbul’da gerçekleşti.
Seçimli olarak yapılan genel kurula ilişkin açıklamalarda bulunan Sorgun Ticaret Sanayi Odası Genel Sekreteri Sami Erdoğan,
"2018 yılından beri görev yapmakta olduğum Türkiye Odalar Borsalar ve Birlik Personeli Emekli Sandığı Vakfının bugün gerçekleşen seçimlerinde 81 il 160 ilçede faaliyet gösteren oda ve borsalarımızın genel kurul delegelerinin teveccühü ile yeniden yönetim kurulu üyesi seçildiğim için çok gururluyum" ifadelerine yer verdi.
En iyi şekilde temsil etmek için çalışacağım
Erdoğan, yapılan seçimde güven tazeleyerek yanında olan herkese teşekkür ettiğini söyleyerek,
"Seçim sürecinde desteğini hiç esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Üzeyir Arslan başta olmak üzere oda yönetimi ve meclisimizin vermiş olduğu destek sayesinde önce iç Anadolu bölgesi genel kurul delegesi, daha sonrada TOBB Emekli Sandığı Yönetim Kurulu Üyesi seçilmiş bulunmaktayım. Türkiye’de faaliyet gösteren 365 Oda ve Borsamızda çalışan personellerimiz, bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocukları ve ayrıca emeklilerimizi (yaklaşık 24 bin kişi) ilgilendiren seçim sonuçlarının odamıza ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlçemiz, İlimiz ve Ülkemiz için var gücümüzle çalışmaya, odamızı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım" dedi.
  • GENEL SEKRETERİMİZ SAMİ ERDOĞAN YENİDEN TOBBES YÖNETİMİNDE
  • GENEL SEKRETERİMİZ SAMİ ERDOĞAN YENİDEN TOBBES YÖNETİMİNDE

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam