İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

MOTORLU KARA TAŞITLARI (GALERİCİLİK ) BELGESİ YENİLEME HAKKINDA DUYURU

  • 25.05.2023
  • sorguntso
MOTORLU KARA TAŞITLARI (GALERİCİLİK ) BELGESİ YENİLEME HAKKINDA DUYURU
Galericilik Belgesi Sınavsız belge yenileme işlemi için eğer motorlu kara taşıtları seviye 5 belgesi almış ve iş yeri sahibi olan adaylardan istenilen evraklar şunlardır:
1) Vergi Levhası (Vergi levhasının üzerinde iş yeri sahibinin adı soyadı yazmıyorsa vergi levhası tek başına yeterli olmaz)
2) İmza Sirküleri (Eğer vergi levhasında iş yeri sahibinin isim soyismi yazmıyorsa gönderilecektir)
3) Nace Kodlu Mükellefiyet Yazısı (Eğer bu evrak temin edilebiliyorsa tek başına yeterlidir.)
4) Faaliyet belgesi/Yetki Belgesi/SGK Hizmet Dökümü (İlk 3 maddedeki gerekli evraklar sağlandığı zaman ek olarak bu evraklardan herhangi biri gönderilebilir.)
5) 1 aday için 450,00 TL ücret ödemesi vardır. Ücretler ve istenilen evraklar MEYEBEM'e gönderilecek ve MEYBEM tarafından "Onaylanmıştır."  dedikten sonra ödenecektir ve dekont aşağıda belirtilen telefon veya mail yolu ile MEYBEM'e iletilecektir.

**** Ayrıca adayların başvuru formu ve diğer tüm evrakları 05374807115 Whatsapp numarasına ya da dtaylan@meybem.com.tr adresi üzerinden MEYBEM'e göndermesi gerekmektedir.

TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş (Devlet Teşviki Hesabı) 
İŞBANKASI AKAY ŞUBESİ
IBAN: TR57 0006 4000 0014 2011 1580 36

Ücret Yatırılması Hakkında Önemli Not:
Lütfen Ücretleri Yatırırken Alıcı Kısmına TOBB MEYBEM,  Açıklama Kısmına İse Ad-Soyad, TC Kimlik No Bilgilerini Yazınız.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam