İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN ODAMIZA ZİYARET

  • 21.02.2022
  • sorguntso
VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA SORGUN VERGİ DAİRESİ HEYETİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ
Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Sorgun Vergi Dairesi Müdürlüğü heyeti Odamızı ziyaret etti. Ziyarette açıklama yapan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir ARSLAN Sorgun Vergi Dairesi Müdürü Mehmet TEMİR ve beraberindeki heyete Vergi Haftası münasebetiyle yapılan bu anlamlı ziyaretten ötürü teşekkür ettiğini ifade ederek, bir ülkenin kalkınmasında Vergilerin önemi çok büyüktür. Sorumluluk sahibi insanlar vergisini zamanda ödeyen insanlardır dedi.
“Kalkınmanın en önemli ayağı vatandaşın ödediği vergilerdir. Ödediğimiz vergilerin bize hizmet olarak döneceği bilinciyle hassas davranmamız gerekmektedir. Sorgun TSO olarak bu sorumluluk bilinci ile hareket edilmesi için gayret sarf ediyoruz. "Vergi sistemi, bir ülkenin ileriye gitmesi ve vatandaşların refahı açısından son derece önemlidir. Devletin gelir sağlama işlevinin yanında ekonomik ve sosyal amaçların elde edilmesinde verginin büyük yeri vardır" dedi.
  • VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN ODAMIZA ZİYARET

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam