İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN BANKA MÜDÜRLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI

  • 19.01.2022
  • sorguntso

İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN BANKA MÜDÜRLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISINA EV SAHİPLİĞİ YAPTIK.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan,  üyelerimizden gelen sorun ve talepleri iletmek üzere rutin olarak her yıl bir araya geldiğimiz ancak pandemi koşulları nedeniyle yaklaşık 1 yıldır bir araya gelemediğimiz bankaların şube müdürlerini odamızda misafir etmekten, ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz dedi.

"FİNANS SEKTÖRÜ İLE REEL SEKTÖR ET VE TIRNAK GİBİ BİRBİRİNİN VARLIK SEBEBİDİR”

Banka Müdürleri ile sorunlara ortak çözümler bulmak için bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Arslan,  “Finans sektörü ile Reel Sektör et ve tırnak gibi birbirinin varlık sebebidir. Birbirinden kopması da mümkün değildir. Birbirimize ihtiyacımız var. Siz de biz de müşteri odaklı çalışıyoruz. Sizlerden istirhamımız, iş insanlarına zorluk çıkarmadan bu süreçte elinizden gelen yardımı göstermeniz. Bu ülke, bu vatan ve bu devlet bizim. Allah devletimize zeval vermesin. İnanın devlet varsa biz varız. Hep birlikte, birbirimize destek olarak bu süreçten alnımızın akı ile çıkalım. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. ”  ifadelerini kullandı.

Bu zorlukların altından kalkacağımıza hep birlikte bunu başaracağımıza inancımız tamdır. Bunu da devletimiz, milletimiz, bankalarımız ve reel sektörümüzle omuz omuza vererek beraberce başaracağız." dedi. Bu düşüncelerle toplantımıza iştirak eden Halk Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, Yapı ve Kredi Bankası, İş Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası ve Denizbank şube müdürlerine teşekkür ediyorum dedi.

Banka Müdürleri de toplantıda yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Arslan’a teşekkür ettiler.

  • İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN BANKA MÜDÜRLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI
  • İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN BANKA MÜDÜRLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI
  • İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN BANKA MÜDÜRLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI
  • İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN BANKA MÜDÜRLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam