İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

SORGUN TSO’DA IPARD II 11 ÇAĞRI PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  • 13.01.2022
  • sorguntso

Sorgun TSO’da IPARD II 11 Çağrı Programı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ve Odamız iş birliğinde düzenlenen IPARD II Programı On Birinci Başvuru Çağrı İlanı Bilgilendirme Toplantısına TKDK Yozgat İl Koordinatörü Selim Türker, İlçe Tarım Müdürü Yusuf Canbolat, Ziraat Odası Başkanı Hacı Tuzlacık ve Üyelerimiz katılım gösterdi.

Toplantının açılış konuşması yapan oda başkanımız Üzeyir Arslan, TKDK İl Koordinatörüne toplantıya katkıları için teşekkür ederek, tarımsal ve kırsal kalkınmada ilçemizin desteklerden daha iyi faydalanacağına inandığını belirterek önümüzde ay proje başvurularının kabul edileceğini ifade edip,  üyelerimizin bu fırsatı kaçırmamaları gerek dedi.

Söz konusu çağrı programı hakkında bir sunum gerçekleştiren TKDK Yozgat İl Koordinatörü Selim Türker, IPARD II 11. çağrı kapsamında “302-Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme” tedbirinden başvuruların kabul edileceğini söyledi. Çağrı kapsamında bitkisel üretimin çeşitlendirilmesi, bitkisel ürünlerin işlenmesi ve paketlenmesi, arıcılık ve arı ürünlerinin üretilmesi, işlenmesi ve paketlenmesi, zanaatkarlık ve katma değerli ürün işletmeleri, kırsal turizm ve rekreasyonel faaliyetler, su ürünleri yetiştiriciliği, makine parkları, yenilenebilir enerji tesisi yatırımlarının destekleneceğini belirterek detaylı ve teknik bilig için üyelerimizi kurumlarında misafir etmekten memnuniyet duyacağın belirleterek katılımcılara teşekkür etti.

  • SORGUN TSO’DA IPARD II 11 ÇAĞRI PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
  • SORGUN TSO’DA IPARD II 11 ÇAĞRI PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
  • SORGUN TSO’DA IPARD II 11 ÇAĞRI PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam