İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

SORGUN TSO’DAN ÇORUM TSO’YA KIYASLAMA ZİYARETİ

  • 07.08.2019
  • sorguntso

SORGUN TSO’DAN ÇORUM TSO’YA KIYASLAMA ZİYARETİ

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ve beraberindeki heyet bölgesel ekonomik iş birliği ve kıyaslama çalışması yapmak üzere Çorum’a gitti. Başkanımıza ziyarette Yönetim Kurulu Üyesi Murat Vural, Meclis Üyesi İsmail Baran, Odamız Genel Sekreteri Sami Erdoğan ve Yozgat Oda ve Borsalar Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kara eşlik ettiler.

Ziyarete ev sahipliği yapan Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Çetin Başaranhıncal ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özbayram ile samimi bir ortamda karşılıklı olarak ticari ve ekonomik değerlendirmeler yapıldı. Her iki ilin yatırım alanları karşılıklı olarak değerlendirildi. Çorum ve Sorgun arasındaki tarihi bağlarının yeniden ve daha güçlü olarak kurulması ve bölgesel ekonomik iş birliğimizin geliştirilmesi için benzer çalışma ziyaretlerinin arttırılması gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı.

Toplantının ardından akredite olarak üyelerine 5 yıldızlı hizmet veren her iki oda arasında kıyaslama çalışmasına geçildi. Odalarımızın akreditasyon sürecinde yapmış oldukları faaliyetler ve iyi uygulamalar karşılıklı olarak paylaşılarak, başarılı uygulamaların odamızda değerlendirileceğini belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan, Oda olarak kurumsallaşma ve gelişim için büyük çaba harcıyoruz. Biz üyelerimize kanundan kaynaklanan belge hizmetlerinin dışında da birçok hizmetler sunmaktayız. Kurumların her zaman geliştirilmesi ve güçlendirilmesi gerekir. Akreditasyon, oda hizmetlerimizde katma değer yaratarak ve üyelerimize daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlamaktadır. Bu tür kıyaslama çalışmaları odamızın çalışmalarına önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Kıyaslama çalışmalarının kurumların bilgi alışverişlerinin ve iş birliklerinin arttırılmasına önemli katkıları olduğunu ifade ederek, “Bu tür çalışmalarda amacımız kurumlar arası iyi uygulamaları paylaşmak ve üyelerimize daha kaliteli hizmet sunarak kurumsallaşma vizyonunu geliştirmektir” dedi. 

  • SORGUN TSO’DAN ÇORUM TSO’YA KIYASLAMA ZİYARETİ
  • SORGUN TSO’DAN ÇORUM TSO’YA KIYASLAMA ZİYARETİ
  • SORGUN TSO’DAN ÇORUM TSO’YA KIYASLAMA ZİYARETİ
  • SORGUN TSO’DAN ÇORUM TSO’YA KIYASLAMA ZİYARETİ

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam