İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

TİCARET BAKANLIĞI DESTEKLİ DIŞ TİCARET SEMİNERİ ODAMIZDA DÜZENLENDİ

  • 12.06.2019
  • sorguntso

SORGUN TSO DA TİCARET BAKANLIĞI DESTEKLİ DIŞ TİCARET SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası , Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda 12.06.2019 Çarşamba günü odamız toplantı salonunda "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" düzenlendi.

Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen seminerde Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Hilal Taşçıoğlu Öngeoğlu ve Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdürlüğü Ticaret Uzmanı Günay Mutlu tarafından; ihracatta sağlanan devlet yardımları, yurt dışında gerçekleştirilen fuar katılımlarının desteklenmesi, Türk ürünlerinin yurtdışında markalaşması, Türk malı imajının yerleştirilmesi ve turqualıty’ nin desteklenmesi ile yurt dışı birim marka ve tasarım destekleri, uluslararası rekabetçiliğin geliştirilmesinin desteklenmesi, pazar araştırması ve pazara giriş desteği, e- ticaret sitelerine üyelik desteği, pazara giriş belgelerinin desteklenmesi konularında üyelerimizi ve diğer katılımcıları bilgilendirdiler. Seminerin ikinci oturumunda Türk Eximbank Kredi Sigorta ve Garanti Programları bankanın müdür vekili Salih Keser tarafından katılımcılara anlatıldı.

  • TİCARET BAKANLIĞI DESTEKLİ DIŞ TİCARET SEMİNERİ ODAMIZDA DÜZENLENDİ
  • TİCARET BAKANLIĞI DESTEKLİ DIŞ TİCARET SEMİNERİ ODAMIZDA DÜZENLENDİ
  • TİCARET BAKANLIĞI DESTEKLİ DIŞ TİCARET SEMİNERİ ODAMIZDA DÜZENLENDİ

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam