İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

BAŞKANIMIZ ÜZEYİR ARSLAN GÖREVE DÖNDÜ

  • 10.04.2019
  • sorguntso

BAŞKANIMIZ ÜZEYİR ARSLAN GÖREVE DÖNDÜ

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkan Adayı olmak için görevinden ayrılan Başkan Arslan, 7152 sayılı kanun kapsamında yeniden Odamız Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine döndü.

Başkan Arslan yaptığı açıklamada; 7152 sayılı kanun “yönetim kurulu başkan ve üyeleri aday olamadıkları veya aday olup seçilemedikleri takdirde en geç yüksek seçim kurulunca seçim sonuçlarının ilanını takip eden bir ay içerisinde eski görevlerine dönebilirler” hükmü kapsamında geçici olarak ayrılmış olduğum Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevime dönmüş bulunmaktayım.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler seçimini huzur ve güven ortamında tamamlayıp, neticelendirdik. Sorgun halkı olarak tüm Türkiye’de imrenilenecek bir olgunluk sergileyen siz kıymetli üyelerimizi ve hemşerilerimi canı gönülden tebrik ediyorum.

Siyasi hayatıma yön veren “Sorgun Sevdam” ile çıktığım bu kutlu yolda yaptıklarıma dönüp baktığımda mahcubiyet duyacak hiçbir şaibeye karışmamış olmam ve Sorgunumuza yeni bir vizyon kazandırma adına gayretlerimizin değerli halkımız tarafından teveccüh görmesi ayrıca bizleri gururlandırmıştır.

Bizler kadere iman etmiş insanlar olarak Rabbimizin takdirini kabul eder, kaldığımız yerden de heyecanını bir nebzede olsa kaybetmeden hedefe koşar adımlar ile ilerlemeye devam ederiz. Şahsi hiçbir beklentimiz olmadığı için Sorgunumuza hangi mecra olursa olsun hizmet etmeyi görev kabul eder aşk ile vazifemizi yerine getiririz.

Bu duygu ve düşüncelerle, süreçte bilmeden incittiğimiz bir kardeşimiz oldu ise hakkını helal etmesini istiyor, sizlerin sağduyusu ile tercihlerinizin memleketimize hayırlı ve uğurlu olmasını Cenabı Allahtan niyaz ediyorum. 

Saygılarımla

Yönetim Kurulu Başkanı

Üzeyir ARSLAN

  •  BAŞKANIMIZ ÜZEYİR ARSLAN GÖREVE DÖNDÜ

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam