İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE POLİS HAFTASINI KUTLADIK

  • 13.04.2018
  • sorguntso

POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KAPSAMINDA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK.
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, Meclis Başkanı Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan ÖNAL ve KAdir KILIÇ, meclis üyelerimiz ve Genel Sekreterimiz Sami ERDOĞAN ile birlikte ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir ARSLAN,Türk Polisinin, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşadığını ifade eden Başkan ARSLAN; vatandaşların can ve mal güvenliğini, temel hak ve hürriyetlerini korumayı, devletin bütünlüğüne yönelen her türlü tehdit ve tehlikelere karşı hukuk devleti ilkeleri doğrultusunda mücadele etmeyi kendisine görev edinen polis teşkilatının kuruluşunun 173. kuruluş yıldönümünü hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadığını belirtti.
Suç işlenmesinin önlenmesi ve suçluların yakalanarak adalete teslim edilmesinin polisin en asli görevi olduğunu vurgulayan Başkan ARSLAN, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Görev ve sorumlulukları devlet adına 173 yıldır başarıyla yerine getiren polisimiz, özverisi ve üstün görev anlayışı ile her yaştan ve her kesimden Türk milletinin gönlünde taht kurmuş, onların desteğini ve güvenini kazanmıştır. Türk insanının polisine olan güveni ve desteği aynı zamanda Devletine olan güvenin ve desteğin bir ifadesidir. İnanıyorum ki bu durumun bilinciyle hareket eden ve bu güveni muhafaza eden Polis Teşkilatımız bundan sonra da bu güveni hiçbir zaman sarsmayacak ve daima güvene layık olacaktır.
Vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliği için günün her saati görevinin başında olan polis teşkilatı, son zamanlarda toplum destekli polislik çalışmaları ve bu çerçevede gerçekleştirilen faaliyetleriyle toplumda sevgi atmosferi oluşturmakta, polisimize güveni zirveye çıkarmaktadır. Bu düşüncelerle ilçemizin ve yurdumuzun her köşesinde başarılı çalışmalar yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, Vatan ve görev uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.”dedi.

  • EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE  POLİS HAFTASINI KUTLADIK
  • EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE  POLİS HAFTASINI KUTLADIK

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam