İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

TOKAT TSO'DA KIYASLAMA ÇALIŞMASI YAPTIK

  • 07.12.2017
  • sorguntso

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ve beraberindeki heyet kıyaslama çalışması yapmak ve bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tokat’a gitti. Başkanımıza ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Önal, Odamız Genel Sekreteri Sami Erdoğan ve Yozgat Oda ve Borsalar Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kara eşlik ettiler.

Daha önce belirlenen program doğrultusunda tam gün ziyaretler gerçekleştirildi. Tokat Ticaret ve Sanayi Odasına yapılan ilk ziyarette, samimi bir ortamda karşılıklı olarak ticari ve ekonomik değerlendirmeler yapıldı. Her iki ilin yatırım alanları karşılıklı olarak değerlendirildi. Tokat ili ve ilçelerinin ilçemizle arasındaki tarihi bağlarının yeniden ve daha güçlü olarak kurulması için benzer çalışma ziyaretlerinin arttırılması gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı.

Ziyarete ev sahipliği yapan Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Arat ve Yönetim Kurulu Üyeleri bundan sonraki süreçlerde de bu tip ortak çalışmaların yapılması gerekliliği üzerinde durdular. Akredite olarak üyelerine 5 yıldızlı hizmet veren odalarımız daha sonra her iki oda arasında kıyaslama çalışmasına geçti. Odalarımızın akreditasyon sürecinde yapmış oldukları faaliyetler ve iyi uygulamalar karşılıklı örnek olarak alınıp uygulamaların odalarımızda başlatılacağı kaydedildi.Günün anısına Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Arat’a üretimi ilçemiz halk eğitim müdürlüğünde yapılan bakır tabak takdim etti. 

  • TOKAT TSO'DA KIYASLAMA ÇALIŞMASI YAPTIK
  • TOKAT TSO'DA KIYASLAMA ÇALIŞMASI YAPTIK
  • TOKAT TSO'DA KIYASLAMA ÇALIŞMASI YAPTIK

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam