İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

ZİLE TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİK

  • 07.12.2017
  • sorguntso

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ve beraberindeki heyet bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tokat ’a gitti. Başkanımıza ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Önal, Odamız Genel Sekreteri Sami Erdoğan ve Yozgat Oda ve Borsalar Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kara eşlik ettiler. Daha önce belirlenen program doğrultusunda tam gün ziyaretler gerçekleştirildi.

Zile Ticaret ve Sanayi Odasına yapılan ziyarette, ticari anlamda stratejik işbirliği konularında, oda ve borsaların bölge itibarı ile ortak hareket edilebilecek işbirliği alanların değerlendirilmesinin önemine vurgu yapılarak Zile ve Sorgun arasındaki tarihi bağların yeniden ve daha güçlü olarak kurulması için benzer çalışma ziyaretlerinin arttırılması gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı. Her iki ilçenin yatırım alanlarının karşılıklı olarak değerlendirildiği ziyarette ev sahipliğini yapan Zile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Necati Bice ve Yönetim Kurulu Üyeleri bundan sonraki süreçlerde de bu tip ortak çalışmaların yapılması gerekliliği üzerinde durdular.

  • ZİLE TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİK
  • ZİLE TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİK

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam