İletişim Hattı +90 (354) 415 16 76
HABER ARŞİVİ

TOBB'DA GERÇEKLEŞEN İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADIK

  • 07.07.2017
  • sorguntso

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde düzenlenen toplantıya odamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir ARSLAN ve Genel Sekreterimiz Sami ERDOĞAN katılım sağladı.

İç Anadolu Bölge Toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Bölge’deki oda ve borsaların başkanları ve genel sekreterlerini biraraya getiren etkinlikte istişarede bulunuldu.​

Özellikle son 6 ayda gerçekleştirilen faaliyetlere ilişkin bilgilendirmelerde bunulan toplantıda TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların üyeleri için yapılan çalışmaların iyi anlatılması gerektiğinin üzerinde durdu. 

Toplantıda ekonomideki gelişmelere ilişkin geniş bir sunum yapılırken, Hisarcıklıoğlu son dönemde özel sektör için neler istediklerine, nelerin hayata geçtiğine ve değiştiğine dair bilgilendirmede bulundu. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, 6 ayda 1 milyon 200 bin istihdam rakamına ulaştıklarının altını çizdi. Büyüme rakamlarının sevindirici olduğuna işaret eden TOBB Başkanı, yıl sonuna kadar da bu yüksek büyümenin devam edeceğine inandıklarını bildirdi. Hisarcıklıoğlu, yatırımları artırmaların gerektiğini de sözlerine ekledi. Toplantıda ayrıca meclis üyeleri arasında yapılan anket sonuçları değerlendirildi. 

  • TOBB'DA GERÇEKLEŞEN İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADIK
  • TOBB'DA GERÇEKLEŞEN İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADIK

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam